Štíři Vlci

Družinová výprava Štírů a Dinosaurů na klubovně

Z pátku 18. 11. na sobotu 19. 11. se na klubovně uskutečnila taková kratší výprava Štírů a Dinosaurů. Přestože nám nepřálo počasí, měli jsme se dobře. Zahráli jsme si deskové hry, vystřihovali jsme vánoční vločky a učili jsme se zpívat písničky z táborového zpěvníku. Velkým úkolem pro nás bylo postavit vysílací věž ze špaget a marshmallows, což bylo nakonec těžší, než  se zdálo. S konstrukcí tak museli pomoct i vedoucí. Díky vysílacím věžím se nám pak podařilo dopadnout zloducha, na kterého jsme měli políčeno. Všechno tak dobře dopadlo.

wp_20161119_010wp_20161119_007wp_20161119_003

PS: Na oběd jsme měli špagety, ty vyhrály v anketě o sobotní oběd (na výběr byl ještě řízek nebo smažák s bramborama nebo rizoto). V našem oddílu máme tradici popřání si dobré chuti, která vypadá následovně: Vedoucí zakřičí “Huli huli do papuly!!!” a děcka zakřičí “Ham, ham, ham!” – ukázka na videu 🙂 (Když křičí potichu, znamená to, že nemají pořádný hlad, tak se to někdy opakuje – a hlavně – dokud se “nezahulí”, nikdo nejí, čekáme na všechny.)

PPS: Za nekvalitní foto a video může můj nekvalitní mobil.

Klára