Bílí Tygři Družiny

Výprava Bílých tygrů na Hubertce

Poslední listopadový víkend jsme s družinou Bílých tygrů vyrazili na výpravu do krásných podzimních Chřibů. Bratři skauti ze Starého města nám zapůjčili chatu Hubertku nedaleko Bunče a tak i po rozdělání ohně ve dvou kamínkách nám bylo příjemně teplo (někteří, že Rebčo, si i večer stěžovali na přílišné vedro). Výprava byla trochu v komornějším rázu, celkem nás jelo včetně vedoucích šest. Společně s dětmi jsme si v okolí Hubertky zařádili, pronikli do tajů Indické kuchyně (hlavně do fantastické kombinace česneku a zázvoru, která v syrovém stavu vykouzlila všem zúčastněným všemožné zakřivení obličejů) a šli na výlet. Na výletě nás doprovodila i Cvrček s Tomem a psíkem Fanynkou. V neděli po nezbytném úklidu a předání chaty jsme zamířili zpět na Salaš na bus. Cestou jsme stihli vymyslet spoustu bláznivých příběhů a dokonce i navštívit novou rozhlednu nad obcí Salaš.

Při poslední výpravě Dinosauři a Štíři natočili video jak před jídlem společně křičí náš tradiční pokřik. Nás bylo sice na výpravě méně ale rozhodli jsme se, že je překřičíme. Zda se nám to povedlo můžete posoudit sami 😉