Bílí Tygři

Jednodenní alias 24 hodinová výprava do Chřibů 17. – 18. 2. 2017

Zápis od Jedlíka

“V pátek jsme se sešli u skautské nástěnky v obvyklém počtu. Piškot jako vždy měl s sebou nejvíce jídla. V 17:10 jsme s Kon-Tiki nastoupili do autobusu, který nás zavezl do Střílek, ze kterých jsme jeli do Zástřizel. V Zástřizlích jsme potkali ,,Jana Žižku”, který nás zavedl do starého mlýna, kde už bylo příjemně zatopeno, ale museli jsme si naštípat další dříví do kamen. Když jsme se zabydleli, tak jsme šli hledat plány města Tábor, které jsme měli později vybudovat.Trvalo nám celkem dlouho je najít, protože byly schované a a ještě je hlídaly dvě stráže. Nakonec jsme je našli, až na jeden. Poté jsme šli večeřet. Na večeři jsme měli rajskou polévku. Po večeři jsme šli do pokoje spát. Ráno jsme si zatopili v kamnech a potom jsme šli posnídat chleba s pomazánkou. Pak jsme se sbalili a šli na Salaš ,tentokrát bez Kon-Tik, protože ty tam zůstávaly až do neděle.Když jsme byli na Vlčáku uvařili jsme si oběd, což byla kaše z prášku s anglickou slaninou a mrkví. Nakonec jsme došli na Salaš, někteří s promočenýma botama,ale došli.”

My jsme po cestě nefotili ale přikládám fotky oddílu Kon-Tiki. Na některých z nich můžete spatřit i členy naší družiny.