Oddíl

Rikitanův memoriál

V sobotu 3. února 2018 se sešly všechny oddíly a střediska z okresu Uherské Hradiště na tábořišti Staré Hutě, kde zahájily tradiční zimní závod Rikitanův memoriál.

Soutěžit se dalo v osmi kategoriích: Světlušky, Vlčata, Skautky I., Skauti I., Skautky II., Skauti II., Rangers a Roveři.

Náš oddíl přijel reprezentovat pořádající středisko Psohlavci se čtyřmi hlídkami ve složení Světlušky Fifi a Čiči, Skautky I. Eliška a Maruška, Skautky II. Locika a Rebča a Skauti II. Piškot a Jedlík. Počasí závodníkům přálo, všichni trať dlouhou 2,5 – 3,5km úspěšně zvládli zdolat, ale na bednu vítězů nikdo nevystoupil.

Všichni jsme si ze sobotního závodu odnesli pozitivní zážitky, nová přátelství a nadšení do dalších závodů!