Štíři Vlci

Výprava Štírů a Vlků na klubovně (14. – 16. 9. 2018)

Sešli jsem se v pátek 14. září na klubovně, kde jsme měli normální schůzku.

Po schůzce jsme šli do klubovny, kde jsme povečeřeli. Vzali jsme si krosny a šli hrát hru, ve které nás vedoucí nesměli vidět, protože jsme se snažili sebrat kousky mapy, abychom věděli, kam máme jít. Byli jsme vojáci v Rusku v roce 1918 a snažili jsme se dostat zpět do Československa. Nemohli jsme jít kratší cestou, protože byla hlídaná ruskými vojáky. Poté, co jsme seskládali mapu, jsme se snažili jít podle ní, ale několikrát jsme zabloudili. Nakonec jsme narazili na naše vojáky, kteří nás zavedli do bezpečí.

V sobotu ráno nás vedoucí rozdělili do skupin, ve kterých jsme soutěžili o body. Potom jsem hráli jako jednotlivci. Celý den jsme se snažili získat plavební průkaz, abychom mohli dojet do Československa.

V sobotu v noci nás vedoucí probudili a šli jsme hrát noční hru. Šli jsme po svíčkách za jedním z našich vojínů, který nám udělil povýšení.

V neděli ráno jsme dělali zpětnou vazbu. Potom si pro nás dojeli rodiče a jeli jsme domů.