Vedoucí

Karolína Nevřivá

Zástupce vedoucí oddílu

Veronika Štěrbová

Do skautu jsem přišla v roce 2005 a od té doby je skauting nedílnou součástí mého života. V oddíle se věnuji rádcům družin a pomáhám u družiny Pavouků a Vlků. Je mi 22 let, studuji v Olomouci obor vychovatelství a pracuji v Lesní mateřské škole Clavicula na Modré. Ze všeho nejradši mám tábory, zpívání u ohně, zelenou barvu a kočky.  Je mi 19 let a do skautu, kde se podílím na vedení družinky Štírů, chodím dvanáctým rokem. Studuju první ročník 2. lékařské fakulty v Praze a ve volném čase ráda maluju, čtu nebo chodím do přírody s naší fenkou Larou, kterou můžete potkat i na našich skautských výpravách a táborech. Mám ráda cestování, proužky, hořčicovou, západy slunce a zpívání u ohně.

Vedoucí Bílých Tygrů

Jan Klement – Krtek

Dominik Hodák – Tempo

Do skautu chodím už od mala, ale s vedením pomáhám teprve druhým rokem a to především u družinky Bílých Tygrů. Studuji v druhém ročníku gymnázia v Uherském Hradišti a mezi moje zájmy mimo skaut patří také cyklistika, historie, hudba nebo divadlo. Je mi 19 a ve skautu jsem od třetí třídy. Od tohoto roku jsem přešel do vedení naší nejstarší družinky. Studuji na SPŠ Zlín. Hlavně mám rád přírodu a sport.

Matěj Mikulec – Padák

Ve skautu mi přezdívají Padák a do skautu chodím od roku 2008. Momentálně studuji na Střední škole průmyslové ve Zlíně Elektro a je mi 17 let. Ve skautu zastávám funkci rádce u družinky Bílí Tygři. Ve volném čase chodím rád ven, kochám se krajinou, cestuji, hraju na kytaru a chodím do skautu.

Vedoucí Štírů

Jiří Blaha – Alan

Filip Mráček

Do skautu chodím sedmým rokem, z toho třetí rok jako vedoucí, přičemž vedu družinu Štírů. Studuji na gymnáziu v Uherském Hradišti. Kromě skautu mezi mé záliby patří knihy, hra na klavír a kytaru, cyklistika a fyzika. Jsem Vedoucí u družiny Štírů, mám za sebou sedm let ve skautu a je mi 16 let. Chodím šestým rokem na Gymnázium v Uherském Hradišti a mezi moje zájmy patří čtení a hra na kytaru.

Jan Mach – Nutri

Je mi 16 let, členem oddílu jsem od roku 2009. Chodím na Gymnázium Uherské Hradiště, zajímám se o matematiku, informatiku a další -iky.

Vedoucí Pavouků

Anna Šipková – Anďa

Vincent Stránský

Ahoj, jsem Anďa, bývalá vedoucí Sladkonek, které jsou již ve vedení, takže pomáhám mladším vedoucím s vedením našich nejmenších Dinosaurů. Do skautu chodím už 13 let. Je mi 20 let a studuji vysokou školu v Praze, volný čas nejraději trávím na procházkách s mými psy, hlavně s pejskem Atym, který se podílí na skautských výpravách a schůzkách, tak jako já. Mám ráda hudbu, hraji na saxofon a miluji přírodu. Do skautu chodím už deset let a ve vedení jsem čtvrtým rokem. Chodím do čtvrtého ročníku hradišťského gymnázia. Ve volném čase hraju na bicí a zajímám se hlavně o hudbu a všechno kolem ní. Skaut mi dal do života spoustu zkušeností a skvělých zážitků a já bych je rád předával dál.

Bohunka Stránská

Vedoucí Vlků

Julie Hrochová

Je mi 16 let a ve skautu jsem již desátým rokem. Chodím na Gymnázium Uherské Hradiště. Mimo skaut ráda trávím čas se svými kamarádkami, tančím nebo hraji na klavír.  Do skautu chodím od druhé třídy a mám ho ráda hlavně kvůli neustálé inspiraci, posunu vpřed a přátelům. Tento rok nastupuju do vedení k nejmladší družině. Chodím do druhého ročníku na čtyřletém gymnáziu v Uherském Hradišti. Ve svém volném čase ráda hraju na klavír, nebo na příčnou flétnu, hraju karetní hru bridge, nebo čtu knihy.

Kdo je váš nejoblíbenější vedoucí?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...