Oddíl

Jarní brigáda na klubovně

V sobotu 16. 4. 2016 se sešla na klubovně početná skupina brigádníků – účel byl jasný : uklidit okolí klubovny a po zimním období ho zase zkrášlit. A měli jsme štěstí, počasí bylo nádherné.

Za vydatné pomoci rodičů našich členů se nám podařilo opravit schody, které vedou ke klubovně a které už připomínaly spíš skluzavku, uklidit důkladně okolo klubovny a zkrotit téměř nezkrotitelný keř zlatého deště, který už po dlouhá léta neviděl zahradní nůžky.

Moc se nám to povedlo, foto dodáme časem, ale zaručujeme, že to ani nepoznáte. Na klubovně to teď totiž vypadá jako v japonské zahradě. 🙂

Po několikahodinovém zápřahu jsme si společně opekli špekáčky a zahráli několik her. Byl to moc příjemný den!

Tímto mnohokrát děkujeme všem zúčastněným za jejich čas a obětavou práci, velký dík vyřizuje i vedoucí střediska Psohlavců – Sam.

A těsíme se na viděnou! (Třeba i na další brigádě :-))

Klára