Vlci

Noční hra Vlků

12.-13. dubna se uskutečnila výprava družiny Vlků. V pátek jsme se sešli v 17:30 a šli na noční hru s tématem Mafie, kterou pro skauty a skautky z okolí připravili jalubští skauti. Zdálo se, že si všichni tuto hru naplno užili, ale nás spoustu sil, takže jsme se po skončení vydali do Vinohradů, kde jsme pak u Andi na zahradě přespali a nabrali síly na hru, která následovala další den. Ráno se všichni v klidu nasnídali, nachystali a vydali se směr město hrát hru Rychle šípy, která byla přichystaná spřáteleným oddílem Kormoráni. Při této hře jsme ovšem zjistili, že naše vědomosti o příbězích Rychlých šípů nejsou nic moc a šli jsme raději na zmrzlinu. Poté už následoval jen nákup na legendární buřtguláš, na který ovšem zapomněly děcka koupit klobásky, a tak vznikl náš veganbuřtguláš s velkým množstvím jíšky. Oběd jsme uvařili na ohni, pochutnali si, popovídali a pak už jsme se jen rozloučili.