Bílí Tygři Štíři

Bílí tygři a Štíři v Olomouci

10. – 12. března 2017 se družinky Bílí tygři a Štíři vydali na společnou výpravu do Olomouce na skautskou klubovnu 4. střediska v Olomouci, kde se děti na víkend staly čtyřmi různými rodinami ve společném bytovém domě na Černé cestě. Zde můžete vidět náhled do jejich bytů:

Rodiny Trávníčkovi, Hromádkovi, Vařečkovi a Kozelkovi se po pátečním hudebním a vzdělávacím večeru v sobotu postaraly o různé pochůzky, které měly během dopoledne zajistit, seznámily se s centrem města a památkami, a poté zavítaly i do tamější Pevnosti poznání.

Celý víkend se každý člen rodiny staral o domácnost, rozdělával oheň v kamnech, připravoval jídlo pro ostatní nebo se podílel na úklidu. Víkendovou výpravu jsme si všichni společně náramně užili a všem děkuji za hojnou účast!